3M™-vakiovoimajouset on suunniteltu maadoitukseen. Jousi kohdistaa kaapeliin tasaisen säteittäisen paineen, kun se rullataan kaapelin ytimen tai ulkohalkaisijan päälle.
3M™-vakiovoimajousi tarjoaa mekaanisen liitännän, joten se on ihanteellinen käytettäväksi lyijy- ja alumiinikaapelivaipoissa, kaapelin suojateipeissä tai -johdoissa sekä armeeratuissa teräs- tai alumiinijohdoissa. RoHS 2011/65/EU -direktiivin mukainen.
Kiitos esittämästänne pyynnöstä 3M:lle. Lomakkeessa antamianne tietoja tullaan hyödyntämään pyyntöön vastattaessa. Pyynnöstä riippuen vastaus voidaan toimittaa sähköpostilla tai puhelimitse 3M:n edustajan tai valtuutetun yhteistyökumppanin toimesta, joka käsittelee henkilötietojanne 3M:n tietosuojakäytäntöjen mukaisesti.
Olemme vastaanottaneet viestisi ja tarkastelemme nyt tiedusteluasi
Edustajamme ottaa sinuun yhteyttä puhelimitse tai sähköpostilla